Zaļenieku KAV audzēkņi un nesenie absolventi prezentē prakses rezultātus

18.janvārī Zaļās muižas pils zālē 6 Zaļenieku KAV audzēkņi un nesenie absolventi, kuri 2021.gada nogalē stažējās Vācijā, saviem kursabiedriem un pedagogiem prezentēja prakses rezultātus.  Audzēkņu praktiskās apmācības un pedagoga profesionālā pilnveide notika Erasmus+ programmas projekta “Zaļenieku KAV profesionālā pilnveide starptautiskā darba vidē” (Nr. 2021-1-LV01-KA122-VET-000017277) ietvaros.

Projekta dalībnieki atzina, ka Vācijas mācību centrā pavadītais laiks un veiktie darbi ir būtiski paaugstinājuši viņu zināšanas un prasmes mūrēšanā. Prakses laikā īpaša vērība tika pievērsta precizitātei, rokas instrumentu pareizai izvēlei un izmantošanai, tehnoloģiskajam procesam.

Papildus nozīmīgs ieguvums bija darbs starptautiskā vidē – prakses vadītājs bija vācu meistars, savukārt darbs tika veikts vienlaicīgi ar studentu grupu no Polijas. Tas deva iespēju uzlabot svešvalodas zināšanas, kā arī iepazīt citu tautu sadzīvi, kultūras un vērtību atšķirības.

Nākamā Zaļenieku KAV audzēkņu prakse projekta ietvaros plānota aprīlī Portugālē.

Projekts “Zaļenieku KAV profesionālā pilnveide starptautiskā darba vidē” tiek īstenots no 2021.gada 3.oktobra līdz 2023.gada 3.aprīlim. Projekta kopējais finansējums Zaļenieku komerciālajai un amatniecības vidusskolai 60 366 EUR, ko 100% apmērā finansē Eiropas Komisija.

 Spied šeit un skaties attēlu galeriju!

Informāciju sagatavoja:

Lelde Šantare
Jelgavas novada pašvaldības
Izglītības projektu vadītāja

JoomShaper