Skolotāju meistarklase Restauratoru namā

Informācija mācību priekšmetu “Dizains un tehnoloģija”, “Vizuālā māksla” un citu radniecīgu priekšmetu skolotājiem - septembrī Zaļenieku KAV Restauratoru namā norisinājās nodarbību cikla pirmā meistarklase, šobrīd aicinu pieteikties otrajai meistarklasei, kura iepriekš tika plānota Lietuvā, bet Covid-19 situācijas dēļ kaimiņvalstī to nav iespējams īstenot, tāpēc to organizējam tepat uz vietas Latvijā, Restauratoru namā - sadarbībā ar būvmateriālu ražotāju Sakret Latvija un Bauskas pili.
 
Informācija par meistarklasi
Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas mācību darbnīcu komplekss RESTAURATORU NAMS 2020.gada 21. oktobrī organizē praktiskās meistarklases mācību priekšmetu “Dizains un tehnoloģija”, “Vizuālā māksla” un citu radniecīgu priekšmetu skolotājiem:
Meistarklase "VĒSTURISKIE APMETUMI. SGRAFFITO TEHNIKA" (8 st. )  
Dalībnieki gūs teorētisku un praktisku ieskatu būvmateriālu ražotāja SAKRET vēsturisko apmetumu klāstā, kurus izmanto kultūrvēsturisko pieminekļu restaurācijā. Būs iespēja meistara vadībā praktiski izmēģināt materiālu mehāniskās īpašības un tehnoloģiskos risinājumus. Ekskursijas laikā Bauskas pilī dalībnieki gūs ieskatu unikālajā sgraffito tehnikā, kura izmantota pils dekoratīvajā sienu apdarē.

✅Pasākums tiek īstenots Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas 2014. – 2020.gadam projekta "Darba vidē balstītas apmācības uzsākšana būvniecības un restaurācijas nozarē Zemgalē un Paņevežā" ietvaros.
✅Meistarklasēm aicināti pieteikties mācību priekšmetu “Dizains un tehnoloģija”, “Vizuālā māksla” un citu radniecīgu mācību priekšmetu skolotāji no Zemgales.
✅Meistarklasēs dalība bezmaksas
✅Dalībniekiem tiks izsniegti apliecinājumi par dalību seminārā/meistarklasē
‼️PIETEIKŠANĀS līdz 2020. gada 19. oktobrim (vietu skaits ierobežots) Dalībniekiem reģistrēšanās anketā jāapliecina, ka piedalīsies seminārā/meistarklasē pilnā apjomā. Prioritāri dalība tiks apstiprināta tiem dalībniekiem, kuri piedalījās pirmajā meistarklasē š.g. 10. un 11. septembrī.
REĢISTRĒŠANĀS un PROGRAMMA šeit➡️ https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRdFEjBQyETBSHOJyrblDjtYT1ttZgIpHdsssnJ1y8_sk9Uw/viewform?usp=sf_link 
 
 
Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar mani.
 
Lai sargātu savu un līdzcilvēku veselību, tad meistarklašu laikā ievērosim drošības pasākumus, kas saistīti ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu.  
 
Dace Vīpule-Kuļika
JoomShaper