Sākusies dalībnieku pieteikšanās meistarklasēm

“Praktisks ieskats dažādās darba tehnikās būvniecības un restaurācijas nozarēs”.

Aicinājums mācību priekšmetu “Dizains un tehnoloģija”, “Vizuālā māksla” un citu radniecīgu priekšmetu skolotājiem. Pavasarī, Covid-19 situācijas dēļ, tika atceltas Zaļenieku KAV Restauratoru nama plānotās meistarklases. Esam atsākuši meistarklašu organizēšanu, tāpēc aicinām Jūs atkārtoti reģistrēties dalībai un izplatīt šo informāciju citiem interesentiem.

Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas mācību darbnīcu komplekss RESTAURATORU NAMS 2020.gada 10. un 11. septembrī organizē praktiskās meistarklases mācību priekšmetu “Dizains un tehnoloģija”, “Vizuālā māksla” un citu radniecīgu priekšmetu skolotājiem:
  • Meistarklase* "VEIDOŠANAS PAMATPRASMES DEKORATĪVO ELEMENTU IZGATAVOŠANĀ" (16 st.)
  • Meistarklase* "PAMATPRASMES KOKA RESTAURĀCIJĀ UN KONSERVĀCIJĀ" (16 st.)
Jāizvēlas viena no piedāvātajām meistarklasēm (to norāda reģistrēšanās anketā).

✅Pasākums tiek īstenots Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas 2014. – 2020.gadam projekta "Darba vidē balstītas apmācības uzsākšana būvniecības un restaurācijas nozarē Zemgalē un Paņevežā" ietvaros.
✅Meistarklasēm aicināti pieteikties mācību priekšmetu “Dizains un tehnoloģija”, “Vizuālā māksla” un citu radniecīgu mācību priekšmetu skolotāji no Zemgales un Paņevežiem.
✅Meistarklasēs dalība bezmaksas
✅Dalībniekiem tiks izsniegti apliecinājumi par dalību seminārā/meistarklasēs
‼️PIETEIKŠANĀS līdz 2020. gada 4. septembrim (vietu skaits ierobežots). Dalībniekiem reģistrēšanās anketā jāapliecina, ka piedalīsies seminārā/meistarklasēs pilnā apjomā - 2 dienas.
Reģistrēšanās un sīkāka informācija: šeit➡️ 
 
Foto: Edgars Pogožeļskis
JoomShaper