Projekts jauniešiem "Stāsts = par TEVI"

Oktobra sākumā biedriba "IdeA" sadarbībā ar Zaļenieku komerciālo un amatniecības vidusskolu uzsāka īstenot projektu jauniešiem "Stāsts = par TEVI". Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus un palielināt jauniešu motivāciju, vairojot ticību sev, saviem talantiem un prasmēm, kā arī veicināt skolēnu izpratni par attiecību veidošanas mākslu ar līdzcilvēkiem. Projekta komanda, izmantojot neformālās izglītības metodes  veicinās jauniešu sevis izzināšanu un kopā ar skolēniem darbosies pēc 3 soļu principa, nodrošinot projekta galveno aktivitāšu atbalsta pasākumu kompleksu dažādās izaugsmes nodarbībās un praktiskajās amatu darbnīcās, jauniešus iedvesmojot, parādot ceļu veiksmīgu attiecību veidošanā un pozitīvu lēmumu pieņemšanā, kā arī izmēģinot dažādas amata prasmes.
Šobrīd projekta komanda aktivitātes ir pielāgojusi tiešsaistes formātam un turpina iedvesmot jauniešus meklēt izaugsmes atslēgu sevī un noticēt saviem spēkiem. Janvārī skolas jauniešus jau atkal gaida jaunas tiešsaistes tikšanās. Pirms aktivitātēm projekta mērķa grupas jaunieši saņems uzaicinājumu e-klasē. Būsim priecīgi katru no jums satikt un darboties kopā, lai izzinātu jūsu intereses, prasmes un izaugsmes iespējas nākotnē. Jums tikai jāpievienojas mūsu tiešsaistes nodarbībām un aktīvi jāiesaistās nodarbības aktivitātēs.  Projektā līdz šim ir iesaistījušies 7. klases skolēni un 1. kursa audzēkņi no IP "Restaurācija" un "Ēdināšanas pakalpojumi". 
Projekts tiek īstenots PuMPuRS "Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos" ietvaros
 
 
 
Projekta "Stāsts = par TEVI" vadītāja Dace Vīpule-Kuļika
Biedrība "IdeA"
 
JoomShaper