Aktualitātes un nākotnes izaicinājumi lauksaimniecībā

5.februārī biedrība "Zemnieku saeima" organizē un aicina visus lauksaimniekus apmeklēt semināru: "Aktualitātes un nākotnes izaicinājumi lauksaimniecībā". Seminārs notiks Zaļenieku komerciālajā un amatniecības vidusskolā Zaļeniekos. Sākums plkst. 10:00.

Seminārā biedrības "Zemnieku saeima" valdes locekļi Maira Dzelzkalēja-Burmistre, Arnis Burmistris, kā arī Zemnieku saeimas lauksaimniecības politikas eksperts Mārtiņš Trons informēs par tuvākās nākotnes izaicinājumiem Latvijas lauksaimniekiem, organizācijas padarītajiem un darāmajiem darbiem, iekšpolitikas jautājumiem, kā arī Eiropas politiku attiecībā uz lauksaimniecību. Zaļenieku  komerciālās un amatniecības vidusskolas direktores vietniece mācību darbā Valija Barkovska informēs par skolu un tajā pieejamajām programmām. Savukārt semināru noslēgs un par Valsts augu aizsardzības dienesta aktualitātēm stāstīs Valsts augu aizsardzības dienesta Zemgales reģionālās nodaļas vadītāja Aija Čonka un vecākā inspektore Laima Borovika.

 Semināra ilgums: 3 stundas.

Pieteikšanās līdz 3.februārim pa tālruni 67027044 vai e-pastā: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

JoomShaper